ДБЖ Kemot PROsinus-500 (URZ3408) 500 ВА (URZ3408)
Фото 4 |
Kemot PROsinus-500 (URZ3408) 500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kemot PROsinus-500 (URZ3408)
Ціни на Kemot PROsinus-500 (URZ3408) |
---|---|---|---|---|
Kemot PROsinus-500 (URZ3408) 500 ВА | від 398 zł | 3 пропозиції | ||
Kemot PROsinus-800 (URZ3409) 800 ВА | від 445 zł | 3 пропозиції | ||
Kemot PROsinus-1000 (URZ3410) 1000 ВА | від 561 zł | 5 пропозицій | ||
Kemot PROsinus-2200 (URZ3411) 2200 ВА | від 910 zł | 5 пропозицій |