ДБЖ Kemot PROsinus-500 (URZ3404) 500 ВА
Фото 16 |
Kemot PROsinus-500 (URZ3404) 500 ВА |
|
Невелике, порівняно легке та швидкодіючий лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) малої потужності без комплектного акумулятора та з правильною синусоїдою на виході. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, який призначений для організації системи резервного живлення побутового та промислового обладнання. Номінальна потужність такого безперебійника становить 300 Вт (короткочасна пікова 500 Вт).
Правильна синусоїдальна форма вихідної напруги дозволяє працювати з максимально широким асортиментом різної техніки, включаючи пристрої з трансформаторними та імпульсними (комп'ютерними) блоками живлення з/без APFC. Джерело безперебійного живлення Kemot PROsinus-500 (URZ3404) можна використовувати для живлення побутового ПК, комунікаційного обладнання (роутери, точки доступу Wi-Fi), камер відеоспостереження, LED-освітлення тощо. Навантаження, що резервується, підключається до двох виходів з роз'ємами типу EU Type F (євророзетка). Конструкція ДБЖ передбачає використання зовнішніх свинцево-кислотних гелевих (AGM) батарей з напругою 12В (до комплекту поставки батареї не входять).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemot.
Купити Kemot PROsinus-500 (URZ3404) 500 ВА
UPS Kemot PROsinus-300 (URZ3404B) | 363 zł |
Awaryjne źródło zasilania KEMOT URZ3404 PROsinus-300 przetwornica z czysty | 349 zł |
Awaryjne źródło zasilania KEMOT PROsinus-300 | 349 zł |
UPS Kemot PROsinus-300 (URZ3404) | 348 zł |
Zasilacz awaryjny stojący KEMOT PROsinus-500 12V 230V 500VA/300W czarny | 349 zł |
Модификації Kemot PROsinus-500 (URZ3404)
Ціни на Kemot PROsinus-500 (URZ3404) |
---|---|---|---|---|
Kemot PROsinus-500 (URZ3404) 500 ВА | від 348 zł | 6 пропозицій | ||
Kemot PROsinus-700 700 ВА | від 517 zł | 7 пропозицій | ||
Kemot PROsinus-800 (URZ3405) 800 ВА | від 366 zł | 11 пропозицій | ||
Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) 1000 ВА | від 550 zł | 4 пропозиції | ||
Kemot PROsinus-1500 (URZ3427) 1500 ВА | від 572 zł | 4 пропозиції | ||
Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) 2000 ВА | від 694 zł | 9 пропозицій | ||
Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 ВА | від 1 198 zł | 3 пропозиції | ||
Kemot PROsinus-2600 (URZ3429) 2600 ВА | від 764 zł | 4 пропозиції | ||
Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) 3500 ВА | від 1 252 zł | 3 пропозиції |