ДБЖ Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 ВА
Фото 10 |
Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemot 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemot.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UPS Kemot PROsinus-2200 (URZ3431B) | 1 198 zł |
Zasilacz awaryjny stojący KEMOT PROsinus-2200 12V 230V 2200VA/1600W white | 1 199 zł |
Zasilacz awaryjny stojący KEMOT PROsinus-2200 12V 230V 2200VA/1600W black | 1 199 zł |
Модификації Kemot PROsinus-2200 (URZ3431)
Ціни на Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) |
---|---|---|---|---|
Kemot PROsinus-500 (URZ3404) 500 ВА | від 348 zł | 6 пропозицій | ||
Kemot PROsinus-700 700 ВА | від 517 zł | 7 пропозицій | ||
Kemot PROsinus-800 (URZ3405) 800 ВА | від 366 zł | 11 пропозицій | ||
Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) 1000 ВА | від 550 zł | 4 пропозиції | ||
Kemot PROsinus-1500 (URZ3427) 1500 ВА | від 572 zł | 4 пропозиції | ||
Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) 2000 ВА | від 694 zł | 9 пропозицій | ||
Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 ВА | від 1 198 zł | 3 пропозиції | ||
Kemot PROsinus-2600 (URZ3429) 2600 ВА | від 764 zł | 4 пропозиції | ||
Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) 3500 ВА | від 1 252 zł | 3 пропозиції |