Zasilacz awaryjny (UPS) Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) 3500 VA (URZ3430)
Zdjęcia 8 |
Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) 3500 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kemot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kemot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) 3500 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) | 1 252 zł |
Zasilacz awaryjny KEMOT PROsinus-3500/48 przetwornica z czystym przebiegie | 1 282 zł |
UPS Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) | 1 633 zł |
Zasilacz awaryjny KEMOT PROsinus-3500/48 przetwornica z czystym przebiegie | 1 338 zł |
Modyfikacje Kemot PROsinus-3500 (URZ3430)
Ceny na Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) |
---|---|---|---|---|
Kemot PROsinus-500 (URZ3404) 500 VA | od 348 zł | 7 oferty | ||
Kemot PROsinus-700 700 VA | od 519 zł | 5 oferty | ||
Kemot PROsinus-800 (URZ3405) 800 VA | od 366 zł | 11 oferty | ||
Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) 1000 VA | od 550 zł | 4 oferty | ||
Kemot PROsinus-1500 (URZ3427) 1500 VA | od 572 zł | 7 oferty | ||
Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) 2000 VA | od 689 zł | 9 oferty | ||
Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 VA | od 1 185 zł | 6 oferty | ||
Kemot PROsinus-2600 (URZ3429) 2600 VA | od 764 zł | 5 oferty | ||
Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) 3500 VA | od 1 252 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →