Zasilacz awaryjny (UPS) Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) 2000 VA
Zdjęcia 49 |
Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) 2000 VA |
|
Wydajny i szybki zasilacz UPS typu line-interactive z prawidłową mocą wyjściową sinusoidy, konstrukcją bez baterii (zewnętrzne baterie 12 V nie wchodzą w skład zestawu) i cyfrowym systemem sterowania z wyświetlaczem LED. Pozycjonowany w 2023 roku jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do stworzenia awaryjnego, tymczasowego lub długoterminowego systemu zasilania urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń przemysłowych.
Może pełnić funkcje sieciowej ładowarki akumulatorów oraz sieciowego stabilizatora napięcia (od 190 do 260 V, od 45 do 60 Hz). Moc znamionowa (ciągła) takiego urządzenia wynosi 1200 W, maksymalna szczytowa 2000 W. Obciążenie nadmiarowe jest podłączone do dwóch standardowych gniazdek typu Euro (UE typu F). Napięcie wyjściowe w postaci regularnej sinusoidy pozwala temu modelowi bezproblemowo współpracować z szeroką gamą różnorodnego sprzętu, w tym komputerami domowymi/przemysłowymi, serwerami i stacjami roboczymi, różnorodnym sprzętem komunikacyjnym, systemami kasowymi, monitoringiem wideo, Oświetlenie LED itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kemot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kemot.
Kup Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) 2000 VA
Wszystkie ceny 7 →Zasilacz Awaryjny UPS KEMOT PROsinus-2000 1400W | 699 zł |
Zasilacz awaryjny KEMOT PROsinus-2000 przetwornica z czystym przebiegiem s | 822 zł |
Zasilacz awaryjny stojący KEMOT PROsinus-2000 12V 230V 2000VA/1200W black | 869 zł |
Awaryjne źródło zasilania KEMOT URZ3407 PROsinus-1200 przetwornica z czyst | 869 zł |
Zasilacz awaryjny KEMOT PROsinus-2000/24 przetwornica z czystym przebiegie | 694 zł |
URZ3407B Awaryjne źródło zasilania Kemot PROsinus-1200 | 855 zł |
Zasilacz awaryjny KEMOT PROsinus-2000/24 przetwornica z czystym przebiegie | 710 zł |
Modyfikacje Kemot PROsinus-2000 (URZ3407)
Ceny na Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) |
---|---|---|---|---|
Kemot PROsinus-500 (URZ3404) 500 VA | od 348 zł | 6 oferty | ||
Kemot PROsinus-700 700 VA | od 517 zł | 7 oferty | ||
Kemot PROsinus-800 (URZ3405) 800 VA | od 366 zł | 9 oferty | ||
Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) 1000 VA | od 550 zł | 4 oferty | ||
Kemot PROsinus-1500 (URZ3427) 1500 VA | od 572 zł | 4 oferty | ||
Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) 2000 VA | od 699 zł | 9 oferty | ||
Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 VA | od 1 198 zł | 3 oferty | ||
Kemot PROsinus-2600 (URZ3429) 2600 VA | od 764 zł | 4 oferty | ||
Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) 3500 VA | od 1 252 zł | 3 oferty |