Zasilacz awaryjny (UPS) Qoltec 53043 3000 VA
Zdjęcia 7 |
Qoltec 53043 3000 VA |
|
Jedno gniazdo francuskie typu E i jedno gniazdo typu F
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Qoltec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Qoltec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Qoltec 53043 3000 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Qoltec Zasilacz Awaryjny UPS On-Line Pure Sine Wave 3kVA 3000VA 24kW LCD U | 1 315 zł |
Qoltec Zasilacz awaryjny UPS, on-line, czysta fala sinusoidalna, 3KVA, 2.4 | 1 667 zł |
Qoltec Pure Sine Wave 53043 UPS-QOL-004 | 1 399 zł |
Zasilacz UPS QOLTEC On-line Pure Sine Wave 3000VA 2400W | 1 399 zł |
Zasilacz UPS QOLTEC On-line Pure Sine Wave 3000VA 2400W | 1 399 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Qoltec 53043
Ceny na Qoltec 53043 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 53042 1000 VA | od 713 zł | 10 oferty | ||
Qoltec 53981 2000 VA | od 1 189 zł | 12 oferty | ||
Qoltec 53043 3000 VA | od 1 315 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →