Zasilacz awaryjny (UPS) FSP iFP 800 800 VA
Zdjęcia 3 |
FSP iFP 800 800 VA 600 VA800 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FSP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FSP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FSP iFP 800 800 VA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fsp Line Interactive IFP 800 Zasilacz Awaryjny UPS 800VA/480W Czarny | 488 zł |
FSP iFP800 UPS-FSPG-030 | 419 zł |
UPS FSP/Fortron iFP800 (PPF4802000) | 368 zł |
UPS FSP/Fortron iFP800 (PPF4802000) | 408 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Zasilacz awaryjny UPS Fortron iFP800 - PACZKOMAT, PO | 325 zł |
FSP IFP 800 800 VA, 480 W | 423 zł |
FSP/Fortron iFP 800 | 371 zł |
Modyfikacje FSP iFP 800
Ceny na FSP iFP 800 |
---|---|---|---|---|
FSP iFP 600 600 VA | od 269 zł | 8 oferty | ||
FSP iFP 800 800 VA | od 325 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →