Zasilacz awaryjny (UPS) Tecnoware Era Plus 800 Schuko 800 VA (FGCERAPL802SCH)
Zdjęcia 4 |
Tecnoware Era Plus 800 Schuko 800 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tecnoware 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tecnoware.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Tecnoware Era Plus 800 Schuko
Ceny na Tecnoware Era Plus 800 Schuko |
---|---|---|---|---|
Tecnoware Era Plus 800 Schuko 800 VA | od 282 zł | 1 oferta | ||
Tecnoware Era Plus 950 Schuko 950 VA | od 335 zł | 4 oferty | ||
Tecnoware Era Plus 1200 Schuko 1200 VA | od 397 zł | 4 oferty | ||
Tecnoware Era Plus 1600 Schuko 1600 VA | od 840 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →