Zasilacz awaryjny (UPS) FSP iFP 1000 1000 VA (PPF6001306)
Zdjęcia 5 |
FSP iFP 1000 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FSP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FSP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FSP iFP 1000 1000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fsp IFP 1000 Zasilacz Czarny 600 W | 652 zł |
FSP iFP1000 UPS-FSPG-026 | 619 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Zasilacz awaryjny UPS Fortron iFP1000 - PACZKOMAT, P | 435 zł |
Fortron Ifp1000 600w Ups Posrebrzany PPF6001300 | 466 zł |
Modyfikacje FSP iFP 1000
Ceny na FSP iFP 1000 |
---|---|---|---|---|
FSP iFP 1000 1000 VA | od 435 zł | 4 oferty | ||
FSP iFP 1500 1500 VA | od 719 zł | 3 oferty | ||
FSP iFP 2000 2000 VA | od 886 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →