ДБЖ PowerWalker VI 800 CSW IEC 800 ВА (10121121)
Фото 3 | 1 136 zł Купити! DARMOWA DOSTAWA ! - ! Zasilacz awaryjny UPS Power Walker Line-Interactivewww.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
PowerWalker VI 800 CSW IEC 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації PowerWalker VI 800 CSW IEC
Ціни на PowerWalker VI 800 CSW IEC |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VI 600 CSW IEC 600 ВА | від 719 zł | 2 пропозиції | ||
PowerWalker VI 800 CSW IEC 800 ВА | від 1 136 zł | 1 пропозиція | ||
PowerWalker VI 1000 CSW IEC 1000 ВА | від 809 zł | 1 пропозиція | ||
PowerWalker VI 1200 CSW IEC 1200 ВА | від 991 zł | 1 пропозиція | ||
PowerWalker VI 1500 CSW IEC 1500 ВА | від 985 zł | 2 пропозиції |