ДБЖ APC Back-UPS Pro BR 1500VA BR1500G-GR 1500 ВА
Фото 4 |
APC Back-UPS Pro BR 1500VA BR1500G-GR 1500 ВА |
|
Відмінності моделей: BR1500G-GR підтримує підключення зовнішнього акумулятора, а BR900G-GR і BR1200G-GR — не підтримують.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Back-UPS Pro BR 1500VA BR1500G-GR 1500 ВА
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
APC BR1500G-GR / Back-UPS Pro 1500 1500VA 230V LCD 6 Schuko CEE 7 outlets | 2 009 zł |
APC Zasilacz awaryjny BR1500G-GR Power-Saving Back-UPS Pro 1500VA, 230V AU | 2 099 zł |
APC Zasilacz awaryjny BR1500G-GR Power-Saving Back-UPS Pro 1500VA, 230V 10 | 2 099 zł |
APC Back-UPS Pro Technologia line-interactive 1,5 kVA 865 W BR1500G-GR | 2 372 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації APC Back-UPS Pro BR 1500VA BR1500G-GR
Ціни на APC Back-UPS Pro BR 1500VA BR1500G-GR |
---|---|---|---|---|
APC Back-UPS Pro BR 900VA BR900G-GR 900 ВА | від 1 164 zł | 18 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro BR 1200VA BR1200G-GR 1200 ВА | від 1 919 zł | 6 пропозицій | ||
APC Back-UPS Pro BR 1500VA BR1500G-GR 1500 ВА | від 2 009 zł | 11 пропозицій |