Przedłużacz Philips SPN5140YB/60
Zdjęcia 3 |
Philips SPN5140YB/60 3 m5 m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips SPN5140YB/60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Przedłużacz PHILIPS SPN5140YB/60 Czarno-żółty | 190 zł |
Philips, Przedłużacz warsztatowy Spn5140Yb/6, 4 gniazda, 3 m | 185 zł |
Philips Przedłużacz warsztatowy 4 gniazda 3m - darmowy odbiór w 22 miastac | 99 zł |
Modyfikacje Philips SPN5140YB/60
Ceny na Philips SPN5140YB/60 |
---|---|---|---|---|
Philips SPN5140YB/60 | od 99 zł | 3 oferty | ||
Philips SPN5140YC/60 | od 149 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →