Filtr przedłużacz Philips SPN7040BA/60
Zdjęcia 4 |
Philips SPN7040BA/60 2 m 2 m |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Philips SPN7040BA/60
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PHILIPS Listwa zasilająca PHILIPS SPN7040BA/60 Czarny | 110 zł |
Philips Listwa antyprzepięciowa SPN7040BA/60 4 gniazda AC, 2m Czarna ALPHI | 80 zł |
Philips Listwa antyprzepięciowa SPN7040BA/60 4 gniazda AC, 2m Czarna 75326 | 91 zł |
Listwa zasilająca Philips SPN przeciwprzepięciowa 4 gniazda 2 m czarna (Ph | 87 zł |
Philips Listwa antyprzepięciowa SPN7040BA/60 4 gniazda AC, 2m Czarna 75326 | 80 zł |
Listwa zasilająca Philips SPN7040BA/60 2m 4gniazda | 71 zł |
Philips, Listwa zasilająca SPN7040BA, przeciwprzepięciowa czarna, 4 gniazd | 79 zł |
Modyfikacje Philips SPN7040BA/60
Ceny na Philips SPN7040BA/60 |
---|---|---|---|---|
Philips SPN7040WA/60 | od 104 zł | 1 oferta | ||
Philips SPN7040BA/60 | od 71 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →