Фільтр-подовжувач Philips SPN7040BA/60
Фото 4 |
Philips SPN7040BA/60 2 м 2 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips SPN7040BA/60
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PHILIPS Listwa zasilająca PHILIPS SPN7040BA/60 Czarny | 110 zł |
Philips Listwa antyprzepięciowa SPN7040BA/60 4 gniazda AC, 2m Czarna ALPHI | 80 zł |
Philips Listwa antyprzepięciowa SPN7040BA/60 4 gniazda AC, 2m Czarna 75326 | 91 zł |
Listwa zasilająca Philips SPN przeciwprzepięciowa 4 gniazda 2 m czarna (Ph | 87 zł |
Philips Listwa antyprzepięciowa SPN7040BA/60 4 gniazda AC, 2m Czarna 75326 | 80 zł |
Listwa zasilająca Philips SPN7040BA/60 2m 4gniazda | 71 zł |
Philips, Listwa zasilająca SPN7040BA, przeciwprzepięciowa czarna, 4 gniazd | 79 zł |
Модификації Philips SPN7040BA/60
Ціни на Philips SPN7040BA/60 |
---|---|---|---|---|
Philips SPN7040WA/60 | від 104 zł | 1 пропозиція | ||
Philips SPN7040BA/60 | від 71 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →