Подовжувач Philips SPN5140YB/60
Фото 3 |
Philips SPN5140YB/60 3 м5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips SPN5140YB/60
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PHILIPS Przedłużacz PHILIPS SPN5140YB/60 Czarno-żółty | 190 zł |
Philips, Przedłużacz warsztatowy Spn5140Yb/6, 4 gniazda, 3 m | 185 zł |
Philips Przedłużacz warsztatowy 3m - 4 gniazda wtyczka prosta | 89 zł |
Philips Przedłużacz warsztatowy 4 gniazda 3m - darmowy odbiór w 22 miastac | 99 zł |
Модификації Philips SPN5140YB/60
Ціни на Philips SPN5140YB/60 |
---|---|---|---|---|
Philips SPN5140YB/60 | від 89 zł | 4 пропозиції | ||
Philips SPN5140YC/60 | від 149 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →