Персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF0024PB
від 2 721 до 3 027 zł Порівняти ціни 8 →Проц:Core i5, 13400, 1.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 4
Характеристики
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF0024PB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF0024PB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50s Gen 4 i5-13400 8GB RAM 256GB SSD DVD W | 2 950 zł |
Komputer Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G4 SFF 12JF0024PB W11Pro i5-1 | 2 722 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G4 SFF 12JF0024PB W11Pro i5-13400/8GB/ | 2 860 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G4 SFF 12JF0024PB | 3 027 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 50s G4 (I5-13400/integ/8GB/SSD256GB/DVD-RW | 3 013 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G4 SFF 12JF0024PB / Intel Core i5-1340 | 2 721 zł |
Закрити
Рекомендуємо