Komputer All-In-One Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003EPB
od 3 699 do 5 130 zł Porównaj ceny 20 →Procesor:Core i5, 13500H, 1.9 GHz RAM:8 GB Wideo:Iris Xe Graphics Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 4
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003EPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen 4 12K9003EPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre neo 50a G4 12K9003EPB W11Pro i5-135 | 4 950 zł |
All in one Lenovo ThinkCentre neo 50a 24 Core i5-13500H | 23,8''-FHD | 8GB | 4 199 zł |
LENOVO AIO ThinkCentre neo 50a G4 i5-13500H 23.8" FHD IPS 250nits AG 8GB D | 5 130 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50a 24 Gen 4 23.8" IPS i5-13500H 8GB RAM 5 | 3 899 zł |
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre neo 50a G4 12K9003EPB W11Pro i5-135 | 4 998 zł |
więcej ofert 15 → |
Zamknij
Polecamy