Komputer All-In-One HP ProOne 240 G9 All-in-One 936C6EA
Zdjęcia 5 | od 3 575 do 4 262 zł Porównaj ceny 5 →Procesor:Core i5, 1235U, 0.9 GHz RAM:16 GB Wideo:Iris Xe Graphics Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP ProOne 240 G9 All-in-One 3
Dane techniczne
HP ProOne 240 G9 All-in-One 936C6EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP ProOne 240 G9 All-in-One 936C6EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP All in One ProOne 240 G9 238" Intel Core i5-1235U 16 GB 512 GB SSD Wind | 4 262 zł |
HP Komputer All-in-One ProOne 240 G9 i5-1235U 512GB/16GB/23.8/W11P 936C6EA | 3 575 zł |
HP Komputer All-in-One ProOne 240 G9 i5-1235U 512GB/16GB/23.8/W11P 936C6EA | 3 609 zł |
HP Inc. Komputer All-in-One ProOne 240 G9 i5-1235U 512GB/16GB/23.8/W11P 93 | 3 644 zł |
HP Komputer All-in-One ProOne 240 G9 i5-1235U 512GB/16GB/23.8/W11P 936C6EA | 3 575 zł |
Zamknij
Polecamy