Моноблок HP ProOne 240 G9 All-in-One 936C6EA
Фото 5 | від 3 575 до 4 262 zł Порівняти ціни 8 → |
Модифікації HP ProOne 240 G9 All-in-One 3
Характеристики
HP ProOne 240 G9 All-in-One 936C6EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP ProOne 240 G9 All-in-One 936C6EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP All in One ProOne 240 G9 238" Intel Core i5-1235U 16 GB 512 GB SSD Wind | 4 262 zł |
HP Komputer All-in-One ProOne 240 G9 i5-1235U 512GB/16GB/23.8/W11P 936C6EA | 3 575 zł |
HP Komputer All-in-One ProOne 240 G9 i5-1235U 512GB/16GB/23.8/W11P 936C6EA | 3 609 zł |
HP All-in-One ProOne 240 G9 i5-1235U 23,8"FHD 16GB DDR4 3200 SSD512 Intel | 3 819 zł |
HP Inc. Komputer All-in-One ProOne 240 G9 i5-1235U 512GB/16GB/23.8/W11P 93 | 3 644 zł |
HP All-in-One ProOne 240 G9 i5-1235U 512GB/16GB/23.8/W11P | 3 589 zł |
HP Komputer All-in-One ProOne 240 G9 i5-1235U 512GB/16GB/23.8/W11P 936C6EA | 3 575 zł |
ProOne 240 G9 | 3 941 zł |
Закрити
Рекомендуємо