Komputer stacjonarny HP Z4 G5 TWR 5E8J7EA
od 24 525 do 25 843 zł Porównaj ceny 6 →Procesor:Xeon, W5-2455X, 3.2 GHz RAM:64 GB Wideo:Quadro RTX A4000, 16 GB Dysk:2000 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje HP Z4 G5 TWR 9
Dane techniczne
HP Z4 G5 TWR 5E8J7EA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić HP Z4 G5 TWR 5E8J7EA
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W5-2455X 64GB/2TB/W11P 5E8J7EA RDHPDW3CIGWD0 | 25 597 zł |
HP Z4 G5 Workstation W5-2455X/64GB/2TB SSD/NVIDIA RTX A4000/W11P Czarny 5E | 24 612 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W5-2455X 64GB/2TB/W11P 5E8J7EA 123034 | 25 843 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z4 G5 Tower W5-2455X 64GB/2TB/W11P 5E8J7EA | 25 112 zł |
Komputer HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W5-2455X 64GB/2TB/W11P 5E8J7EA | 24 525 zł |
HP Stacja robocza Z4 G5 Tower W5-2455X 64GB/2TB/W11P 5E8J7EA 123034 | 25 597 zł |
Zamknij
Polecamy