Неттоп HP Pro Mini 260 G9 935Y4EA
Фото 3 | від 2 498 до 2 681 zł Порівняти ціни 6 →Проц:Core i3, 1315U, 0.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Pro Mini 260 G9 1
Характеристики
HP Pro Mini 260 G9 935Y4EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Pro Mini 260 G9 935Y4EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Komputer 260 G9 Mini i3-1315U/512GB/16GB/W11P 935Y4EA RDHPDB0NIDWD005 | 2 580 zł |
HP Pro Mini 260 G9 Desktop PC i3-1315U/16GB/512GB SSD/W11P Czarny 935Y4EA | 2 681 zł |
HP Komputer 260 G9 Mini i3-1315U/512GB/16GB/W11P 935Y4EA 123851 | 2 605 zł |
HP Komputer 260 G9 Mini i3-1315U/512GB/16GB/W11P 935Y4EA 123851 | 2 580 zł |
HP Inc. Komputer 260 G9 Mini i3-1315U/512GB/16GB/W11P 935Y4EA 1900926 | 2 631 zł |
Komputer HP Komputer 260 G9 Mini i3-1315U/512GB/16GB/DVDR/W11P 935Y4EA | 2 498 zł |
Закрити
Рекомендуємо