Персональний комп'ютер Dell OptiPlex 7010 SFF
Відео 13Фото 4 | від 2 762 до 4 212 zł Проц:Core i3 / Core i5, 13100 / 13500, 1.8 / 3.4 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 / UHD Graphics 770 Накопичувач:256 / 512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Закрити
Шапка
Модифікації Dell OptiPlex 7010 SFF 2
N001O7010SFF | Core i3 | 13100 | 8 ГБ | UHD Graphics 730 | 256 ГБ | 2 762 .. 4 212 zł | Порівняти ціни 14 |
N008O7010SFF | Core i5 | 13500 | 8 ГБ | UHD Graphics 770 | 512 ГБ | 3 314 .. 3 886 zł | Порівняти ціни 6 |
Відеоогляди
NAPRAWIAM ZASILACZ SFF ... W DELL OPTIPLEX 7010 NAPRAWA ZASILACZA
10 вересня 202210 259 переглядів
Mały ale wariat! | DELL Optiplex 7010 USFF | Unboxing i konfiguracja
7 лютого 20206 792 перегляда
How to remove / change CPU on dell optiplex SFF 790 990 7010
28 квітня 2021565 переглядів
Dell OptiPlex 3010 | Dell OptiPlex 7010 Sff Smps Replacement in Telugu
27 липня 2022255 переглядів
1080p in-game Showdown: RTX A2000 6GB vs 12GB in Optiplex 7010 SFF
21 серпня 20234 056 переглядів
Baixar e Atualizar ÚLTIMA BIOS DELL OPTIPLEX 7010 - SFF - BRASIL
28 червня 20204 551 перегляд
Dell OptiPlex 3010 | Dell OptiPlex 7010 Sff Smps Replacement in Tamil
27 липня 2022564 перегляда
Dell optiplex 7010 SFF 3D printed Caddy
12 грудня 2018163 перегляда
Dell Optiplex 7010 SFF Upgrade Gaming Video Card RAM SSD Drive
12 листопада 2017214 787 переглядів
Dell Optiplex 7010 USFF Upgrade Memory SSD Drive
16 листопада 2022649 переглядів
(Original no music) Dell Optiplex 7010 SFF GTX 1050Ti benchmarking
4 червня 20181 891 перегляд
How to upgrade a Dell Optiplex 7010 SFF with a Solid State Drive
1 березня 202319 876 переглядів
Dell Optiplex 7010 SFF Ram Upgrade
1 березня 202314 392 перегляда
Рекомендуємо
від 2 721 zł
настільний, Core i3, 13100, ОЗП: 8 ГБ, SSD, 256 ГБ, Windows 11 Pro, звук 7.1, CD/DVD
від 2 716 zł
настільний, Core i3, 12100T, ОЗП: 8 ГБ, SSD, 256 ГБ, Windows 11 Pro, Wi-Fi, Bluetooth, TPM
від 2 721 zł
настільний, Core i5, 13400, ОЗП: 8 ГБ, SSD, 256 ГБ, Windows 11 Pro, Wi-Fi, CD/DVD, кардридер, Bluetooth, TPM
від 2 992 zł
настільний, Ryzen 3, 5300G, ОЗП: 8 ГБ, SSD, 256 ГБ, Windows 10 Pro, Wi-Fi, CD/DVD, кардридер, Bluetooth
від 593 zł
проц Intel, Celeron / Core i3, 6100U - N3160, відео HD Graphics 400 - HD Graphics 520, ОЗП купується окремо, без ОС
від 5 749 zł
проц Intel, Core i5 / Core i7, 13400F / 13700F, відео GeForce RTX 4060 / GeForce RTX 4060 Ti, ОЗП 16 ГБ / 32 ГБ, накопичувач 1000 ГБ, Windows 11, без ОС
від 8 000 zł
проц, Apple M1 Max / Apple M1 Ultra, відео Apple M1 Max 24-Core / Apple M1 Ultra 48-Core, ОЗП 32 ГБ / 64 ГБ, накопичувач 512 / 1024 ГБ
від 4 999 zł
дисплей 23.5 ", проц, Apple M1, відео Apple M1 7-Core / Apple M1 8-Core, ОЗП 8 ГБ / 16 ГБ, накопичувач 256 / 512 ГБ
від 5 349 zł
дисплей 31.5 ", проц Intel, Core i5 / Core i7, 12400T / 12700T, відео GeForce GTX 1650 / GeForce RTX 3050 Ti, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 1000 ГБ, Windows 11
від 6 748 zł
дисплей 23.5 ", проц, Apple M3, відео Apple M2 8-Core / Apple M3 10-Core, ОЗП 8 ГБ - 24 ГБ, накопичувач 256 - 1024 ГБ
від 1 196 zł
проц Intel, Core i3 - Core i7, 1115G4 - 1165G7, відео Iris Xe Graphics, ОЗП купується окремо, без ОС
від 3 452 zł
дисплей 21.5 ", проц Intel, Core i5, 12450H, відео Iris Xe Graphics, ОЗП 8 ГБ, накопичувач 512 ГБ, Windows 11