Персональний комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 SFF N013O7010SFF
Відео 1Фото 4 | від 4 799 до 5 661 zł Порівняти ціни 9 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell Optiplex Plus 7010 SFF 2
Характеристики
Dell Optiplex Plus 7010 SFF N013O7010SFF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex Plus 7010 SFF N013O7010SFF
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex SFF Plus/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/Integrated/No | 4 972 zł |
DELL OptiPlex SFF Plus 7010 Intel Core i7/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphic | 5 150 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7010 (I7-13700/integ/16GB/SSD512GB/W11P) | 5 661 zł |
Dell Komputer Optiplex SFF Plus/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/Integrated/No | 4 972 zł |
Dell Komputer Optiplex SFF Plus/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/Integrated/No | 5 060 zł |
Komputer Dell Optiplex 7010 SFF i7-13700 16GB 512GB W11Pro 3Y N013O7010SFF | 4 799 zł |
Komputer Optiplex SFF Plus/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/Integrated/No Wifi | 4 899 zł |
Komputer DELL Optiplex 7010 SFF Plus i7-13700 16GB 512GB SSD vPro W11P 3YP | 4 827 zł |
Dell Optiplex Plus SFF i7-13700/16GB/512/Win11P - darmowy odbiór w 22 mias | 4 899 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо