Моноблок Dell Optiplex 7410 N003O7410AIO65WEMEAVP (5902002203111)
Фото 4 | від 5 799 до 6 849 zł Порівняти ціни 15 → |
Модифікації Dell Optiplex 7410 9
Характеристики
Dell Optiplex 7410 N003O7410AIO65WEMEAVP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex 7410 N003O7410AIO65WEMEAVP
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex 24 AIO/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/23.8 FHD/Integr | 6 042 zł |
DELL Optiplex 24 AIO Intel Core i7/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/W11P | 6 849 zł |
Dell Komputer Optiplex 24 AIO/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/23.8 FHD/Integr | 6 042 zł |
Komputer Dell OptiPlex 7410 Core i7-13700, 16 GB, 512 GB SSD Windows 11 Pr | 5 799 zł |
Dell OptiPlex 7410 i7-13700 23,8" 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Pro Czarny | 6 649 zł |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Рекомендуємо