Персональний комп'ютер Dell OptiPlex 7010 MT N013O7010MT
Фото 4 | від 3 300 до 4 035 zł Порівняти ціни 8 →Проц:Core i5, 12500, 3 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 MT 3
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 MT N013O7010MT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 MT N013O7010MT
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex MT Plus/Core i5-13500/8GB/512GB SSD/Integrated/DVD | 3 809 zł |
DELL OptiPlex Tower Plus 7010 Intel Core i5/8GB/512GB SSD/Intel UHD Graphi | 3 949 zł |
Dell Komputer Optiplex MT Plus/Core i5-13500/8GB/512GB SSD/Integrated/DVD | 3 809 zł |
Komputer Dell Komputer Optiplex MT Plus/Core i5-13500/8GB/512GB SSD/Integr | 3 671 zł |
Opti MT Plus/Core i5-13500/8GB/512GB N013O7010MTPEMEAVP | 4 035 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7010 MT i5-12500 8GB RAM 512GB SSD Windows 11 Profe | 3 300 zł |
Komputer Dell Optiplex MT Plus i5-13500 8GB 512GB DVD W11Pro 3Y N013O7010M | 3 668 zł |
Komputer Dell Optiplex Tower Plus N013O7010MTPEMEAVP i5-13500 8GB 512SSD | 3 820 zł |
Закрити
Рекомендуємо