Моноблок Dell Optiplex 7410 N012O7410AIOPEMEA_VP
Фото 4 | від 5 999 до 6 894 zł Порівняти ціни 14 → |
Модифікації Dell Optiplex 7410 9
Характеристики
Dell Optiplex 7410 N012O7410AIOPEMEA_VP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex 7410 N012O7410AIOPEMEA_VP
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex 24 AIO Plus/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/23.8 FHD/I | 6 446 zł |
DELL Optiplex 24 AIO Plus Intel Core i7/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/ | 6 670 zł |
Dell Komputer Optiplex 24 AIO Plus/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/23.8 FHD/I | 6 446 zł |
Dell OptiPlex 7410 Plus i7-13700 23,8" 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Pro C | 6 599 zł |
DELL OptiPlex Plus 7410 Intel® Core™ i7 60,5 N012O7410AIOPEMEAVP | 6 793 zł |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо