Komputer stacjonarny Dell Optiplex Plus 7010 SFF N013O7010SFF
Wideo 1Zdjęcia 4 | od 4 799 do 5 661 zł Porównaj ceny 9 →Procesor:Core i7, 13700, 1.5 GHz RAM:16 GB Wideo:UHD Graphics 770 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Dell Optiplex Plus 7010 SFF 2
Dane techniczne
Dell Optiplex Plus 7010 SFF N013O7010SFF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell Optiplex Plus 7010 SFF N013O7010SFF
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Komputer Optiplex SFF Plus/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/Integrated/No | 4 972 zł |
DELL OptiPlex SFF Plus 7010 Intel Core i7/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphic | 5 150 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7010 (I7-13700/integ/16GB/SSD512GB/W11P) | 5 661 zł |
Dell Komputer Optiplex SFF Plus/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/Integrated/No | 4 972 zł |
Dell Komputer Optiplex SFF Plus/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/Integrated/No | 5 060 zł |
Komputer Dell Optiplex 7010 SFF i7-13700 16GB 512GB W11Pro 3Y N013O7010SFF | 4 799 zł |
Komputer Optiplex SFF Plus/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/Integrated/No Wifi | 4 899 zł |
Komputer DELL Optiplex 7010 SFF Plus i7-13700 16GB 512GB SSD vPro W11P 3YP | 4 827 zł |
Dell Optiplex Plus SFF i7-13700/16GB/512/Win11P - darmowy odbiór w 22 mias | 4 899 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy