Nettop Dell OptiPlex 7010 MFF N007O7010MFF
Wideo 2Zdjęcia 4 | od 3 093 do 5 221 zł Porównaj ceny 17 →Procesor:Core i5, 13500T, 1.2 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 770 Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Dell OptiPlex 7010 MFF 2
Dane techniczne
Dell OptiPlex 7010 MFF N007O7010MFF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell OptiPlex 7010 MFF N007O7010MFF
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Komputer Optiplex MFF Plus/Core i7-13700T/16GB/256GB SSD/Integrated/W | 4 571 zł |
DELL OptiPlex 7010 Micro Plus Intel Core i7/16GB/256GB SSD/Intel UHD Graph | 4 736 zł |
Komputer DELL Optiplex MFF Plus (i7-13700T/integ/16GB/SSD256GB/W11P) | 5 221 zł |
Dell Komputer Optiplex MFF Plus/Core i7-13700T/16GB/256GB SSD/Integrated/W | 4 571 zł |
Opti MFF Plus/Core i7-13700T/16GB/256GB N007O7010MFFPEMEAVP | 4 875 zł |
więcej ofert 12 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy