Klawiatura
Dark Project DPP 87 Ink PBT G3MS Sapphire Switch (DPP87GSHINKANSI)
Zdjęcia 4 |
Dark Project DPP 87 Ink PBT G3MS Sapphire Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dark Project DPP 87 Ink PBT G3MS Sapphire Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dark Project DPP87 InkPBT Top PrintG3MS Sapphire KL-G-DRPR-014 | 429 zł |
Klawiatura DARK PROJECT DPP87 Ink | 429 zł |
Klawiatura DARK PROJECT DPP87 Ink DPP87 GSH INK ANSI EN | 429 zł |
Dark Project - 87 Ink - G3Ms Mech. Rgb (Eng) [Ansi] | 505 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →