SteelSeries Apex Pro TKL
Wideo 23Zdjęcia 6 |
SteelSeries Apex Pro TKL |
|
Kompaktowa mechaniczna klawiatura do gier z zaawansowanymi technologicznie przełącznikami magnetycznymi OmniPoint, monochromatycznym wyświetlaczem OLED, wbudowaną pamięcią do przechowywania profili użytkowników i wytrzymałą metalową obudową. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony dla najbardziej wymagających graczy, a także początkujących i profesjonalnych graczy e-sportowych, którzy biorą udział w wyjazdowych zawodach i finałach LAN na najwyższym poziomie.
Główną cechą klawiatury SteelSeries Apex Pro TKL jest zastosowanie magnetycznych przełączników liniowych OmniPoint, które zapewniają nie tylko niesamowitą niezawodność (co najmniej 100 milionów uruchomień), ale także pozwalają na precyzyjną regulację punktu aktywacji (od 0,4 do 3,6 mm). W ten sposób użytkownik może dostosować skok z nadwrażliwości (wyzwalanie w czasie 0,7 ms) na wymagający pełnego naciśnięcia klawisza.
Należy zaznaczyć, że taka regulacja jest możliwa tylko dla części tekstowej klawiatury (łącznie 62 klawisze). Technologia ultrapollingu gwarantuje wysoką częstotliwość odpytywania (1000 Hz) przy minimalnym opóźnieniu. Ze względu na brak bloku cyfrowego model ten nie ogranicza użytkownika podczas aktywnej pracy z myszą. Monochromatyczny wyświetlacz OLED z sąsiednim kółkiem przewijania i przyciskiem umożliwia dostosowanie właściwości przełącznika, zmianę trybów podświetlenia i profili ustawień.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Apex Pro TKL
Wszystkie ceny 10 →SteelSeries Apex Pro TKL 2023 hipermagnetyczna klawiatura regulowana aktyw | 788 zł |
STEELSERIES Klawiatura przewodowa STEELSERIES Apex Pro TKL (2023) Czarny | 789 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex Pro TKL Wired (2023) | 789 zł |
SteelSeries Apex Pro TKL 2023 US KL-G-STS-052 | 859 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex Pro TKL Wired (2023) | 788 zł |