Klawiatura
Dark Project DPP 68 Sunrise PBT G3MS Sapphire Switch (DPP68GSHSUNRANSI)
Zdjęcia 6 |
Dark Project DPP 68 Sunrise PBT G3MS Sapphire Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dark Project DPP 68 Sunrise PBT G3MS Sapphire Switch
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dark Project DPP68 Sun Rise PBT Top Print G3MS Sapphire KL-G-DRPR-013 | 339 zł |
Klawiatura DARK PROJECT DPP68 Sunrise | 339 zł |
Klawiatura DARK PROJECT DPP68 Sunrise DPP68 GSH SUNR ANSI EN | 339 zł |
Klawiatura Dark Project Klawiatura Dark Project One 68 Sunrise RGB ANSI (E | 339 zł |
Dark Project - 68 Sunrise - G3Ms Mech. Rgb (Eng) [Ansi] | 350 zł |
Dark Project - 68 Sunrise - G3Ms Mech. Rgb (Eng/Ua) [Ansi] | 367 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →