Logitech G Pro Gaming Keyboard League of Legends Edition (920-010537)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Logitech G Pro Gaming Keyboard League of Legends Edition |
|
Wysokiej jakości kompaktowa klawiatura do gier (konstrukcja bez klawiatury numerycznej) z szybkimi przełącznikami mechanicznymi, wytrzymałą metalową obudową, dwoma dodatkowymi klawiszami i konfigurowalnym podświetleniem LED RGB. Jest pozycjonowany jako produkt z górnej części średniej kategorii cenowej, skierowany do zapalonych graczy, początkujących i uznanych graczy e-sportowych.
Może stać się wiernym towarzyszem zawodnika turniejowego, który bierze udział w wyjazdowych rozgrywkach i finałach LAN na najwyższym poziomie. Charakterystyczną cechą tego modelu był wygląd zewnętrzny w stylu popularnej gry League of Legends Edition. Dzięki wyjątkowej niezawodności, responsywności i precyzyjnemu sprzężeniu zwrotnemu klawiatura Logitech G Pro Gaming Keyboard League of Legends Edition może być bardzo pomocna w drodze na szczyt e-sportowego Olympusa.
Mechaniczne przełączniki Advanced GX Tactile zostały zaprojektowane specjalnie do użytku w klawiaturach na poziomie PRO i zapewniają wyjątkowo wyraźne wykonywanie poleceń. Obsługiwana jest rejestracja naciśnięć super złożonych kombinacji klawiszy (26-KRO). Dzięki kompaktowej konstrukcji bez klawiatury numerycznej model ten nie krępuje użytkownika podczas aktywnej pracy z myszką, a odłączany kabel jest wygodny w transporcie. Efekty świetlne RGB LED i animacje można dostosować za pomocą oprogramowania Logitech HUB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Logitech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Logitech.
Kup Logitech G Pro Gaming Keyboard League of Legends Edition
Klawiatura LOGITECH G Pro League of Legends Edition | 714 zł |
Klawiatura LOGITECH G Pro League of Legends Edition 920-010537 | 714 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! logitech Klawiatura Pro League of Legends - PACZKOMA | 711 zł |