Razer DeathAdder V3 (RZ01-04640100-R3M1)
Wideo 24Zdjęcia 7 |
Razer DeathAdder V3 |
|
Wysoce precyzyjna, programowalna przewodowa mysz do gier z najwyższej klasy czujnikiem optycznym Razer Focus+ i oszałamiającym, sterowanym oświetleniem RGB. Jest częścią najpopularniejszej linii myszy Razer DeathAdder, której pierwszy model został wypuszczony na rynek jeszcze w 2006 roku, wyznaczając modę na wysokiej jakości myszy dla sportowców e-sportowych. Pozycjonowany jest jako produkt w wyższej średniej kategorii cenowej na rok modelowy 2023, przeznaczony zarówno dla zapalonych graczy i e-sportowców, jak i dla zwykłych miłośników gier komputerowych, którzy preferują najwygodniejsze i funkcjonalne akcesoria.
Trzecia wersja DeathAddera zachowała swoją kluczową cechę w postaci wygodnej obudowy i zyskała szereg ulepszeń. W szczególności, dzięki ścisłej współpracy ze znanymi zespołami e-sportowymi, Razerowi udało się zoptymalizować wagę myszy, zmniejszając ją o 25%. Ten „gryzoń” doskonale radzi sobie zarówno z chwytem palcowym, jak i pazurowym. Wysokiej jakości matowe tworzywo posiada lekko szorstką w dotyku powłokę, która doskonale opiera się zabrudzeniom i jest łatwa w czyszczeniu.
Kabel Razer Speedflex jest długi, lekki i miękki, a jego wytrzymały nylonowy oplot zapewnia poczucie łączności bezprzewodowej. W porównaniu do DeathAdder 2, trzecia wersja posiada zauważalnie ulepszony sensor: zamiast sensora Razer Focus+ posiada dokładniejszy i responsywny sensor Razer Focus Pro, który zapewnia poziom czułości aż do 30 000 dpi, posiada przyspieszenie aż do 50 G i prędkość do 750 ips.
Z kolei żywotność przełączników mechanicznych wzrosła z 70 do 90 milionów kliknięć. Dzięki inteligentnej technologii śledzenia czujnik optyczny jest w stanie utrzymać stałą odległość odrywania, niezależnie od rodzaju używanej powierzchni. Wsparcie dla technologii Razer 8K HyperPolling gwarantuje 4x mniejsze opóźnienie wejściowe w porównaniu z poprzednimi generacjami. Dzięki temu DeathAdder V3 gwarantuje maksymalną celność i szybkość celowania w e-sportowych strzelankach typu Overwatch, Valorant i Counter-Strike. Oprócz głównych przycisków na prawym panelu znajduje się kilka dodatkowych programowalnych klawiszy. Mysz posiada również wbudowaną pamięć do przechowywania różnych kombinacji klawiszy w różnych grach. Ale producent zdecydował się zrezygnować z podświetlenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer DeathAdder V3
Wszystkie ceny 18 →Razer DeathAdder V3 - ultralekka ergonomiczna mysz do e-sportu lekka konst | 281 zł |
RAZER Mysz przewodowa RAZER DeathAdder V3 RZ01-04640100-R3M1 Czarny | 239 zł |
Razer Deathadder V3 - Myszka do gier - Optyczny - 5 - Czarny | 281 zł |
Razer DeathAdder V3 MY-G-RAZ-084 | 269 zł |
Mysz RAZER DeathAdder V3 | 239 zł |
Niezrównana lekkość i precyzja
Na początku 2023 roku znana w świecie e-sportu amerykańska firma Razer wprowadziła na rynek trzecią wersję swojej słynnej myszy DeathAdder. Model ten zyskał już popularność wśród graczy ze względu na przyjazną dla użytkownika konstrukcję. W nowej wersji Razer skupił się na zmniejszeniu wagi myszy do 59 gramów, co udało się osiągnąć dzięki ścisłej współpracy z czołowymi drużynami e-sportowymi. Korpus myszy jest idealny do różnych stylów chwytu, a matowy plastik jest antypoślizgowy i łatwy do czyszczenia.
Ekskluzywny czujnik Razer Focus Pro
Razer DeathAdder jest zasilany najnowszym czujnikiem Razer Focus Pro, który zapewnia najwyższą dokładność z rozdzielczością do 30 000 DPI, prędkością 750 ips i maksymalnym przyspieszeniem do 70 G. Ten czujnik jest idealny zarówno dla profesjonalnych sportowców e-sportowych, jak i entuzjastów gier, którzy lubią precyzję i dokładność.Niezawodne urządzenia. W odróżnieniu od poprzedniej wersji, DeathAdder trzeciej generacji może poszczycić się maksymalną częstotliwością odpytywania na poziomie 8000 Hz (dzięki technologii Razer HyperPolling), co poprawia dokładność śledzenia ruchów myszy.
Atrakcyjny stosunek ceny do jakości
Konfiguracja przycisków pozostaje taka sama z czterema głównymi klawiszami, przełącznikiem DPI i kółkiem przewijania. W przełącznikach zastosowano zaawansowane przełączniki optyczne Razer trzeciej generacji, zaprojektowane na aż 90 milionów kliknięć. Mysz posiada także wbudowaną pamięć do zapisywania ustawień użytkownika oraz wymienne teflonowe nóżki. Zamiast zwykłego Razera znajdziemy tu jednak urządzenie łączące w sobie wygodę i precyzję za rozsądną cenę, zwłaszcza biorąc pod uwagę brak podświetlenia i łączność bezprzewodową.