Igrovoy podkładka SteelSeries QcK Plus (63003)
Wideo 15Zdjęcia 22 |
SteelSeries QcK Plus |
|
Wysokiej jakości podkładka do gier z tkaniny w rozmiarze L od światowej sławy producenta najwyższej klasy urządzeń peryferyjnych i akcesoriów do gier. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii średniej cenowej, skierowany zarówno do zapalonych graczy, e-sportowców i entuzjastów, jak i zwykłych miłośników gier komputerowych. Dodatkowo przyda się użytkownikom, którzy aktywnie korzystają z myszy w aplikacjach roboczych, np.
grafikom. Dzięki dużym rozmiarom 450x400 podkładka SteelSeries QcK Plus bez problemu zmieści się na zwykłym biurku komputerowym. Duży obszar umożliwia manipulatorowi wykonywanie ruchów o dużej amplitudzie bez zatrzymywania się i utraty kontroli nad kursorem. Idealny dla graczy o niskiej lub bardzo niskiej wrażliwości oraz tych, którzy czują się komfortowo, gdy cała ręka spoczywa na dywanie, a nie na stole.
2mm SteelSeries QcK Plus ma podstawę z gumy piankowej, która zapobiega ślizganiu się na blacie, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Powierzchnia robocza akcesorium pokryta jest niestrzępiącą się tkaniną, co gwarantuje niezwykle dokładne pozycjonowanie wszystkich typów czujników optycznych i laserowych dowolnej myszy do gier. Płynny poślizg z niewielkim, ledwo zauważalnym oporem zapobiega przypadkowym ruchom i nie nadweręża ręki gracza. Odporny na zużycie, łatwo toleruje delikatne czyszczenie na mokro przy użyciu nieagresywnych detergentów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries QcK Plus
Wszystkie ceny 11 →SteelSeries QcK 63003 | 119 zł |
STEELSERIES Podkładka pod mysz STEELSERIES QcK+ Czarny | 70 zł |
SteelSeries QCK L MY-P-STS-027 | 75 zł |
Podkładka STEELSERIES QcK+ | 70 zł |
Podkładka STEELSERIES QcK+ | 70 zł |
Modyfikacje SteelSeries QcK Plus
Ceny na SteelSeries QcK Plus |
---|---|---|---|---|
SteelSeries QcK Mini | od 35 zł | 8 oferty | ||
SteelSeries QcK Gaming | od 45 zł | 10 oferty | ||
SteelSeries QcK Plus | od 70 zł | 11 oferty | ||
SteelSeries QcK XXL | od 120 zł | 16 oferty | ||
SteelSeries QcK 3XL | od 222 zł | 13 oferty |