Igrovoy podkładka SteelSeries QcK XXL (67500)
Wideo 15Zdjęcia 22 |
SteelSeries QcK XXL |
|
Wysokiej jakości podkładka do zabawy o bardzo dużej powierzchni (rozmiar XXL) z elastycznym gumowym podkładem. Jest pozycjonowany jako model z wyższej półki cenowej, przeznaczony dla zamożnych graczy PC, e-sportowców i entuzjastów, którzy czują się komfortowo, gdy obie ręce znajdują się na elastycznej i dotykowej powierzchni podkładki, a nie na stole. Naprawdę imponujące wymiary powierzchni (900x400x4 mm) wystarczą, aby pomieścić pełnowymiarową klawiaturę gamingową z klawiaturą numeryczną i wygodnie pracować z myszą.
Podkładka gamingowa SteelSeries QcK XXL nie ogranicza swobody ruchów dłoni użytkownika, pozwalając na wykonywanie ruchów amplitudowych manipulatora bez niebezpieczeństwa awarii i utraty kontroli w naprawdę ostrych momentach gry konfrontacyjnej. Dodatkowo powierzchnia pełni funkcję ochronną, zapobiegając powstawaniu zadrapań od nóg myszy na blacie stołu. Strona robocza maty pokryta jest specjalną, autorską tkaniną o bardzo gęstym splocie z mikroteksturą.
Zapewnia płynne przesuwanie manipulatora po zadanej trajektorii bez poślizgu. Ponadto gwarantowana jest doskonała dokładność pozycjonowania dla wszystkich typów czujników optycznych i laserowych. Dywan jest odpowiedni dla miłośników stylu umiarkowanie dynamicznego oraz graczy preferujących miarowe i precyzyjne ruchy. Podstawą akcesorium jest warstwa elastycznej gumy piankowej o dużej gęstości, która zapewnia pewny chwyt na każdym blacie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries QcK XXL
Wszystkie ceny 16 →SteelSeries QcK XXL podkładka pod mysz do gier tkanina XXL doskonałe śledz | 129 zł |
Podkładka STEELSERIES QcK Heavy XXL | 157 zł |
SteelSeries QCK XXL MY-P-STS-041 | 149 zł |
Podkładka STEELSERIES QcK Heavy XXL | 157 zł |
Podkładka STEELSERIES QcK Heavy XXL 67500 | 157 zł |
- Wyjątkowo długa podkładka pod mysz i klawiaturę
Modyfikacje SteelSeries QcK XXL
Ceny na SteelSeries QcK XXL |
---|---|---|---|---|
SteelSeries QcK Mini | od 35 zł | 8 oferty | ||
SteelSeries QcK Gaming | od 45 zł | 10 oferty | ||
SteelSeries QcK Plus | od 70 zł | 11 oferty | ||
SteelSeries QcK XXL | od 120 zł | 16 oferty | ||
SteelSeries QcK 3XL | od 222 zł | 13 oferty |