Igrovoy podkładka SteelSeries QcK Gaming (63004)
Wideo 15Zdjęcia 18 |
SteelSeries QcK Gaming |
|
Wysokiej jakości, powiększona podkładka do gier (M) od renomowanego producenta wysokiej klasy urządzeń peryferyjnych i akcesoriów do gier. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, skierowany zarówno do entuzjastów gier i e-sportowców, jak i zwykłych miłośników gier komputerowych. Dodatkowo przyda się w zadaniach roboczych, których efektywne rozwiązanie wymaga szybkiego i jak najdokładniejszego pozycjonowania kursora np.
przy projektowaniu graficznym. Dzięki umiarkowanie powiększonym rozmiarom (320x270 mm), podkładka SteelSeries QcK Gaming bez problemu zmieści się na zwykłym biurku komputerowym. Co więcej, jego powierzchnia jest wystarczająca, aby manipulator wykonywał ruchy amplitudowe bez zakłóceń i denerwującej utraty kontroli nad kursorem. Idealny dla graczy preferujących niską i ultra niską czułość.
Powierzchnia robocza maty posiada zastrzeżoną niestrzępiącą się powłokę z tkaniny, która gwarantuje najdokładniejsze pozycjonowanie wszystkich typów czujników optycznych i laserowych dowolnego modelu manipulatorów do gier. Płynny poślizg z ledwo zauważalnym oporem zapobiega przypadkowym ruchom bez niepotrzebnego obciążania dłoni gracza. Elastyczna podstawa wykonana z gumy piankowej o grubości 2 mm nie ślizga się po blacie nawet przy najbardziej intensywnym użytkowaniu. Dywan jest trwały i łatwo toleruje delikatne czyszczenie na mokro przy użyciu łagodnej chemii gospodarczej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries QcK Gaming
Wszystkie ceny 8 →Steelseries Qck Edge 63823 Podkładka pod Mysz Czarny L | 90 zł |
STEELSERIES Podkładka STEELSERIES QcK M-sized Czarny | 50 zł |
SteelSeries QCK M MY-P-STS-028 | 49 zł |
Podkładka STEELSERIES QcK M-sized | 60 zł |
Podkładka STEELSERIES QcK M-sized | 60 zł |
Wszechstronność jest najważniejsza
Mało kto nie słyszał o produktach marki SteelSeries. Firma produkuje różnorodne urządzenia dla graczy, a teraz zajęła się podkładkami pod mysz. Model ten jest przeznaczony do użytku profesjonalnego przez graczy e-sportowych i nie posiada wąskiej specjalizacji Speed czy Control. Równie wygodne jest wykorzystanie powierzchni w strzelankach, strategiach, grach RPG i MMORPG. Dobrze prezentują się na nim zarówno myszki optyczne, jak i laserowe, a odpowiednio duży rozmiar (320x270 mm) zapewnia komfort poruszania się przy dowolnych ustawieniach wrażeń.
Klasyka jest zawsze cenna
Być może urządzenie jest jednym z najpopularniejszych wśród graczy z całego świata. Górna warstwa wykonana jest z aksamitnej tkaniny, dolna z gumy antypoślizgowej. Wszystko zostało wykonane z wysoką jakością i sumiennie, ale problem tkwi w klasycznym odcieniu bez wzorów. Podkładka bardzo łatwo się brudzi i brudzi dość szybko, że będziesz musiał go często prać.
Nie mogę się ruszyć
Ciekawostką jest to, że podkład jest lepki i dobrze przylega do każdej powierzchni, od lakierowanego drewna po metal. Pomimo jakości materiałów i tego, że podkładka w ogóle nie ślizga się po stole, brak oplotu na brzegach jest frustrujący. Nie wpływa to na funkcjonalność, ale wpływa na czas działania.
Wysokiej jakości podkładka, której komfort doceniają najsłynniejsi e-sportowcy na świecie i jest najlepszą rekomendacją do jej zakupu.
Modyfikacje SteelSeries QcK Gaming
Ceny na SteelSeries QcK Gaming |
---|---|---|---|---|
SteelSeries QcK Mini | od 35 zł | 11 oferty | ||
SteelSeries QcK Gaming | od 49 zł | 8 oferty | ||
SteelSeries QcK Plus | od 70 zł | 12 oferty | ||
SteelSeries QcK XXL | od 120 zł | 20 oferty | ||
SteelSeries QcK 3XL | od 222 zł | 13 oferty |