Glorious Model O Minus
Wideo 11Zdjęcia 7 |
Glorious Model O Minus |
|
Gamingowa mysz komputerowa o unikalnym designie, pozycjonowana przez producenta w średnim segmencie cenowym. Korpus urządzenia posiada perforowaną powierzchnię, co pozwoliło na znaczne zmniejszenie masy manipulatora bez wpływu na cechy wytrzymałościowe i niezawodność. Masa myszy to jakieś 59 g. Niesamowicie lekkość gadżetu dopełnia zastosowanie dobrego sensora optycznego. Sensor PixArt 3360 posiada rozdzielczość w zakresie 400 – 12000 DPI.
Częstotliwość odpytywania sięga 1000 Hz. Mysz do gier Glorious Model O Minus zapewnia ultraprecyzyjne śledzenie działań użytkownika i całkowity brak szarpnięć lub opóźnień. Pod przyciskami znajdują się przełączniki Omron z zasobem 20 milionów kliknięć. Dzięki symetrycznemu korpusowi myszkę można dopasować zarówno do prawej, jak i lewej ręki. Istnieje możliwość zmiany mapowania przycisków i regulacji podświetlenia. Profil z ustawieniami jest przechowywany w wewnętrznej pamięci urządzenia. Model wykorzystuje połączenie przewodowe. Kabel jest lekkim przewodem o zwiększonej elastyczności Ascended Cord. Mysz komputerowa została zatwierdzona do użytku w profesjonalnych eSportach. To dokładny i niezawodny manipulator w ciekawym przypadku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Glorious 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Glorious.
Kup Glorious Model O Minus
Wszystkie ceny 56 →Glorious Model O- Wireless - Matte Black - Myszka do gier - Optyczny - 6 - | 409 zł |
Mysz Glorious Model O White | 205 zł |
Mysz GLORIOUS PC Gaming Race Model O- Glossy Black | 244 zł |
Glorious Model O- Wireless Mat Czarny | 370 zł |
Mysz GLORIOUS PC Gaming Race Model O- Glossy Black | 244 zł |
Mistrz wagi lekkiej
Glorious Model O Minus — jedna z najlżejszych myszek gamingowych na świecie, waży zaledwie 58 gramów. Do wyboru dostępne są dwa kolory — czarny i biały. Rekordowo niska waga osiąga się dzięki perforacji prawie całej powierzchni obudowy, za wyjątkiem tylko ścianek bocznych i przycisków. Kabel też jest dobrej jakości — chociaż jest pokryty opłotą z tkaniny, jest bardzo cienki, lekki i elastyczny. Jak mówi sam producent, jest poczucie, że korzystasz się z myszy bezprzewodowej.
Symetryczny kształt
Kształt obudowy Glorious Model O Minus symetryczny, co teoretycznie pozwala cieszyć się nim jak osobom praworęcznym, tak i leworęcznym. Ale dwa dodatkowe konfigurowalne przyciski znajdują się tylko z lewej strony, czyli pod kciuk prawej ręki. Trzeci dodatkowy przycisk (górny) jest odpowiedzialny za przełączanie rozdzielczości sensora. A pod parą głównych przycisków (LPM i PPM) są trwałe mikroprzełączniki Omron na 20 milionów kliknięć.
Promieni światła
Na dole Glorious Model O Minus widnieje się sensor optyczny PixArt PMW-3360 o rozdzielczości od 400 do 12000 DPI i cztery nóżki teflonowe średniej wielkości. Niestety, zapasowych wymiennych nóżek w zestawie nie ma, więc rozsądniej będzie używać myszy w połączeniu z miękką matą z tkaniny. Kółko przewijania otrzymywało gumowa powłokę z dużymi wycięciami i podświetleniem RGB w 16.8 milionach odcieni. Oprócz kółka, migoczą dwa paski na krawędziach myszy, a światło przebija się przez liczne otwory w obudowie.
Modny wyrok
W końcu, Glorious Model O Minus — rewolucyjna mysz z rekordowo niską wagą, która, jak się wydaje, wyznaczyła nowy trend na rynku urządzeń dla gry. Niezwykle lekka mysz spodoba się przede wszystkim fanom gier RTS i MOBA, w których trzeba szybko przenieść kursor z jednego końca ekranu do drugiego. Wada u korpusu perforowanego tylko jedna — zwiększona skłonność do trafienia kurzu do środka. W ofercie Glorious są też inne myszy ergonomiczne: nieco większa symetryczna mysz Model O i asymetryczna - Model D.