Glorious Model D Minus
Wideo 12Zdjęcia 12 |
Glorious Model D Minus |
|
Mysz do gier ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby wygrywać w e-sportach. To ultralekki manipulator. Dzięki perforowanej obudowie i lekkiemu kablowi masa urządzenia została zmniejszona do 61 g. Podstawą czujnika optycznego jest PixArt 3360 - czujnik ten pozwala na regulację rozdzielczości czujnika w zakresie 400 - 12000 DPI. Wygodnie jest regulować wartość DPI za pomocą specjalnego przełącznika.
Mysz do gier Glorious Model D Minus jest wyposażona w przyciski z systemem przełączania Omron. Przełączniki tego typu działają w granicach 20 milionów kliknięć, co pozwala na wykorzystanie manipulatora w najbardziej intensywnych grach. Manipulator otrzymał połączenie przewodowe. Elastyczny i lekki przewód Ascended Cord służy jako przewód. Podeszwa zewnętrzna jest wyposażona w teflonowe ślizgacze G-Skates, które pozwalają urządzeniu ślizgać się z łatwością i precyzją jak nigdy dotąd. Perforacja etui tworzy przyjemny efekt chłodzenia dłoni. Ten gadżet będzie jak najbardziej wygodny do leżenia na środku lub małej dłoni. Z taką myszą użytkownik będzie mógł zdobywać nowe wyżyny w popularnych bitwach e-sportowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Glorious 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Glorious.
Kup Glorious Model D Minus
Wszystkie ceny 43 →Glorious Model D- (Small) - Matte Black - Myszka do gier - Optyczny - 6 - | 227 zł |
Mysz GLORIOUS PC Gaming Race Model D- Matte Black | 221 zł |
Glorious Model D Minus Glossy Czarny | 235 zł |
Mysz GLORIOUS PC Gaming Race Model D- Matte Black GLO-MS-DM-MB | 215 zł |