Razer Viper V2 Pro
Wideo 25Zdjęcia 28 |
Razer Viper V2 Pro |
|
Zaawansowana mysz do gier z chirurgicznie precyzyjnym czujnikiem optycznym, wytrzymałymi przełącznikami, wbudowanym oświetleniem RGB i łącznością typu combo. Model zostanie wprowadzony na rynek w 2022 roku jako część popularnej linii e-sportowych manipulatorów Viper, w której inżynierowie Razera zebrali swoje najlepsze praktyki. Jest pozycjonowany jako produkt z najwyższej kategorii cenowej, przeznaczony dla wymagających graczy i e-sportowców, którzy chcą wyciągnąć jak najwięcej z pieniędzy wydanych na gadżet.
Może być również doskonałym wyborem dla zwykłych graczy, którzy preferują wysokiej jakości i funkcjonalne urządzenia zaufanych marek. Razer Viper V2 Pro jest wyposażony w opatentowany przez Razer czujnik optyczny Focus Pro o niesamowitej rozdzielczości 30 000 DPI, który zachowuje swoją dokładność nawet przy ekstremalnym przyspieszeniu (do 70 G) i dużych prędkościach ruchu (do 750 ips).
„Arsenał” tego „gryzonia” to 4 przyciski (z czego 2 znajdują się po lewej stronie) oraz 1 kółko przewijania. Wysoce niezawodne przełączniki myszy optycznej Razer Gen-3 są używane jako przełączniki. Istnieją dwie opcje podłączenia myszy do komputera lub laptopa - za pośrednictwem kanału radiowego lub za pośrednictwem standardowego przewodowego interfejsu USB. Dodatkowo model może pochwalić się ultralekką konstrukcją - urządzenie waży zaledwie 58 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Viper V2 Pro
Wszystkie ceny 30 →Razer Viper V2 Pro RZ01-04390100-R3G1 Mysz Komputerowa Czarny | 486 zł |
RAZER Mysz bezprzewodowa RAZER Viper V2 Pro Biały RZ01-04390200-R3G1 Biało | 519 zł |
Razer Viper V2 Pro biały MY-G-RAZ-072 | 749 zł |
Mysz RAZER Viper V2 Pro Czarny | 486 zł |
Mysz RAZER Viper V2 Pro Czarny | 486 zł |