HyperX Pulsefire Haste 2
Wideo 22Zdjęcia 19 |
HyperX Pulsefire Haste 2 |
|
Ultralekka 5-przyciskowa mysz gamingowa z ulepszonym sensorem optycznym HyperX 26K, wytrzymałymi przełącznikami przyciskowymi oraz lekkim i elastycznym kablem USB HyperFlex 2. Model należy do najwyższej półki cenowej i jest przedstawicielem czołowej serii HyperX Pulsefire, skierowany do doświadczonych e-sportowców. W szczególności zainstalowano tu bardzo precyzyjny czujnik optyczny, który znacznie przekracza możliwości oryginalnego modelu Pulsefire i innych myszy e-sportowych.
Zapewnia czułość do 26 000 dpi, przyspieszenie do 50 G i prędkość do 650 ips. Czułość reakcji połączenia USB wynosi imponujące 8000 Hz, liczba ta jest 2-4 razy wyższa niż częstotliwość odpytywania myszy Haste pierwszej generacji. Dzięki temu HyperX Pulsefire Haste 2 pozwala celować dokładniej i szybciej reagować na poczynania przeciwników w Apex Legends, Fortnite, Battlefield, Counter-Strike i innych dynamicznych strzelankach sieciowych.
Poza tym mysz wyróżnia się ergonomią, jakością wykonania, opcjami połączeń i opcjami dostosowywania. W przeciwieństwie do pierwotnego modelu z perforowanym korpusem, w drugiej integracji Pulsefire Haste użytkownik powrócił do klasycznego pustego korpusu, jednak dzięki umiejętnemu zrównoważeniu elementów waga myszy spadła z 59 do 53 gramów. Samo ciało jest symetryczne, można nim sterować zarówno lewą, jak i prawą ręką.
Co prawda dodatkowe klawisze znajdują się po prawej stronie, więc klikanie na nie małym palcem lewej ręki nie jest zbyt wygodne. Kształt nadaje się zarówno do chwytu dłoni, pazurów, jak i palców. Elastyczny kabel HyperFlex nie zakłóca sterowania. Przyciski urządzenia zbudowane są na mechanicznych przełącznikach własnej produkcji, zaprojektowanych na 100 milionów kliknięć. Dla porównania w pierwszym modelu zastosowano przełączniki TTC Golden o zasobie 60 milionów kliknięć. Układ przycisków jest klasyczny: 2 główne na górze, 2 dodatkowe z boku, a do tego przełącznik DPI i kółko przewijania. Wszystkie klawisze można ponownie przypisać w autorskim oprogramowaniu HyperX NGENUITY. Można tam także skonfigurować oświetlenie RGB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Kup HyperX Pulsefire Haste 2
Wszystkie ceny 29 →HyperX Pulsefire Haste 2 BLACKHyperX Pulsefire Haste 2 Czarny 6N0A7AA | 223 zł |
HyperX Pulsefire Haste 2 - White - Myszka do gier - Optyczny - 6 - Bia?y | 230 zł |
HyperX Pulsefire Haste 2 — mysz dla graczy (czarna) 6N0A7AA | 229 zł |
HyperX Pulsefire Haste 2.0 Black MY-G-HYX-024 | 229 zł |
Mysz HYPERX Pulsefire Haste 2 Wired Czarny | 229 zł |
Niedroga mysz do gier na wysokim poziomie
HyperX Pulsefire Haste 2 to lekka mysz do gier z pięcioma przyciskami, wyposażona w ulepszony czujnik optyczny, trwałe przełączniki przyciskowe, wbudowaną pamięć i elastyczny kabel USB HyperFlex 2. Za 60 USD spełnia wymagania sprzętu e-sportowego, dzięki czemu jest okazja w porównaniu z podobnymi, ultralekkimi i precyzyjnymi myszami, których ceny zaczynają się od 100 dolarów wzwyż.
Lekki korpus, dokładny czujnik, wysoki współczynnik odpytywania
Inside Haste 2 to nowy sensor HyperX 26K gwarantujący czułość do 26 000 DPI, przyspieszenie do 50 G i maksymalną prędkość 650 ips. Częstotliwość odpytywania połączenia USB sięga 8000 Hz, czyli kilkukrotnie więcej niż Haste pierwszej generacji. Te cechy zapewniają większą dokładność i responsywność w szybkich grach, takich jak Apex Legends, Fortnite, Battlefield, Counter-Strike. Ponadto mysz charakteryzuje się wygodną ergonomią, wysoką jakością montażu, różnorodnymi sposobami podłączenia i możliwością personalizacji.
Symetryczny, klasyczny kształt
W drugiej wersji Pulsefire Haste zrezygnowano z perforowanej obudowy na rzecz klasycznej, co pozwoliło obniżyć wagę z 59 do 53 gramów. Korpus myszy jest symetryczny, odpowiedni do użytku zarówno przez osoby lewo-, jak i praworęczne, chociaż przyciski boczne są zoptymalizowane dla prawej ręki. W przełącznikach przyciskowych zastosowano teraz opatentowane przełączniki HyperX o wytrzymałości 100 milionów kliknięć, podczas gdy w poprzednim modelu zastosowano przełączniki TTC Golden o żywotności 60 milionów kliknięć. HyperX Pulsefire Haste 2 to udana kontynuacja serii bez oczywistych wad i słabości.