MSI Clutch GM41 Lightweight V2 (S12-0400D20-C54)
Wideo 2Zdjęcia 5 |
MSI Clutch GM41 Lightweight V2 |
|
Przewodowa mysz do gier z zaawansowanymi przełącznikami Omron, zestawem czterech przycisków i wbudowanym oświetleniem RGB. Model zadebiutuje na rynku w 2022 roku i plasuje się przez producenta w dolnym segmencie średniej półki cenowej. Do najważniejszych zalet modelu należy zaliczyć przede wszystkim ultralekką, symetryczną obudowę ważącą zaledwie jakieś 65 g, która równie dobrze leży zarówno w prawej, jak i lewej dłoni.
Ale jednocześnie dwa dodatkowe przyciski boczne znajdują się po lewej stronie „gryzonia”, pod kciukiem prawej ręki. MSI Clutch GM41 Lightweight V2 ma również miękkie gumowe uchwyty po bokach myszy, które zapewniają lepszy chwyt. Model wyposażono w sensor optyczny PixArt 3389 o czułości w zakresie 400 - 6400 DPI z możliwością zwiększenia maksymalnej wartości do 16000 DPI przy zastosowaniu autorskiego oprogramowania. Trwałe przełączniki mechaniczne firmy Omron zapewniają wygodną reakcję i długą żywotność wynoszącą ponad 60 milionów kliknięć. Wbudowane oświetlenie RGB pozwala dostosować żądany kolor firmowego logo na korpusie myszy. Połączenie z komputerem lub laptopem odbywa się za pomocą kabla w oplocie ze złączem USB na końcu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI Clutch GM41 Lightweight V2
MSI CLUTCH GM41 lekka mysz do gier V2 czujnik optyczny 16000 DPI symetrycz | 130 zł |
MSI Clutch GM41 Lightweight V2 MY-G-MSI-021 | 239 zł |
MSI Clutch GM41 Lightweight V2 Czarny | 229 zł |
Msi Clutch Gm41 Lightweight V2 S12-0400D20-C54 | 183 zł |
MSI Clutch GM41 Lightweight V2 Czarny | 229 zł |