MSI Clutch GM31 Lightweight
Wideo 17Zdjęcia 5 |
MSI Clutch GM31 Lightweight |
|
Przewodowa mysz komputerowa dla graczy z czujnikiem optycznym PixArt PAW-3311, mechanicznymi przełącznikami Omron o zwiększonej żywotności i podświetleniem MSI Mystic Light Sync RGB. Model prezentowany jest na rynku przez popularnego producenta MSI w ramach linii urządzeń Clutch. Jak można się domyślić z nazwy, kluczową cechą urządzenia jest lekki, 58-gramowy korpus z wysokiej jakości wyważeniem i symetryczną konstrukcją, dzięki czemu manipulatorem można sterować zarówno prawą, jak i lewą ręką.
Jednak w tym drugim przypadku boczne przyciski będą niedostępne, ponieważ znajdują się po prawej stronie obudowy, bezpośrednio pod kciukiem prawej ręki. Wymiary obudowy są dostosowane do małych i średnich dłoni, a kształt jest odpowiedni zarówno dla dłoni, palców, jak i pazurów. Po bokach myszy znajdują się miękkie gumowe wstawki, które w teorii poprawiają chwyt i zapobiegają pełzaniu manipulatora w dłoni, gdy w pomieszczeniu jest gorąco.
MSI Clutch GM31 Lightweight wyposażono w średniej klasy sensor optyczny PixArt 3360 o czułości w zakresie od 400 do 6400 DPI z możliwością zwiększenia maksymalnej wartości aż do 12000 DPI przy wykorzystaniu autorskiego oprogramowania. Niezawodne przełączniki mechaniczne firmy Omron zapewniają wygodną reakcję i długą żywotność wynoszącą ponad 60 milionów kliknięć. Wbudowane podświetlenie RGB pozwala dostosować żądany kolor logo firmy na korpusie myszy. Podłączenie do komputera lub laptopa odbywa się za pomocą kabla w oplocie zakończonego wtykiem USB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI Clutch GM31 Lightweight
Wszystkie ceny 12 →MSI Clutch GM31 lekka mysz gamingowa przewodowa czujnik optyczny PMW-3389 | 110 zł |
MSI Clutch GM31 Lightweight MY-G-MSI-023 | 170 zł |
Mysz MSI GM31 Lightweight | 230 zł |
Mysz MSI GM31 Lightweight S12-0402050-CLA | 230 zł |