MSI Clutch GM08 (S12-0401810-CLA)
Відео 11Фото 5 |
MSI Clutch GM08 2020 рікClutch |
|
Ергономічна геймерська миша з симетричним дизайном пластикового корпусу, якісним оптичним сенсором, регульованим вагою і LED-підсвічуванням корпусу. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, що віддають перевагу стильні і функціональні пристрої з яскравим зовнішнім дизайном. Корпус маніпулятора виготовлений з ударостійкого текстурованого ABS-пластику, його форма оптимальна для долонно або кігтєвого хвата користувачів з рукою середнього або великого розміру.
Мікроперемикачі ПКМ і ЛКМ мають вражаючий ресурс (понад 10 млн. кліків), а рифлені боковини в стилі «драконова луска» забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею шкіри. Симетрична форма миші MSI Clutch GM08 дозволяє використовувати її як правою, так і лівою рукою. Обладнана якісним оптичним сенсором PixArt PAW 3519, підтримує швидке ступеневу зміна чутливості в межах від 200 до 3200 dpi. Гарантує бездоганно точне позиціонування курсору в будь-яких додатках і іграх популярних жанрів, включаючи FPS, RPG, RTS, MOBA. Вага миші легко налаштовується за допомогою системи тягарців. До персонального комп'ютера підключається USB-кабелем довжиною 1,8 м в нейлонову оплітку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI Clutch GM08
Усі ціни 24 →Msi Clutch Gm08 Mysz Komputerowa CzarnyS12-0401800-Cla | 89 zł |
MSI Mysz Przewodowa Clutch GM08 UMMSIRPG0000005 | 99 zł |
MSI Clutch GM08 MY-G-MSI-015 | 99 zł |
Mysz MSI Clutch GM08 | 89 zł |
MSI Mysz Przewodowa Clutch GM08 55294 | 99 zł |