MSI Clutch GM31 Lightweight Wireless
Wideo 10Zdjęcia 5 |
MSI Clutch GM31 Lightweight Wireless |
|
Dość zaawansowana mysz do gier z precyzyjnym czujnikiem optycznym, obsługą połączeń przewodowych i bezprzewodowych, a także możliwością zaprogramowania dodatkowych przycisków. Model zadebiutuje na rynku w 2023 roku i jest pozycjonowany przez producenta w średnim segmencie cenowym. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na zwarty korpus i niską wagę - tylko 73 g. To urządzenie świetnie sprawdza się w różnych rodzajach chwytu: dłoniowym, palcowym i pazurowym.
Jednocześnie na bocznych powierzchniach koperty znajdują się specjalne wkładki z diamentowym wzorem, mające na celu poprawę pewności chwytu. Sercem myszy komputerowej MSI Clutch GM31 Lightweight Wireless jest sensor optyczny o maksymalnej rzeczywistej rozdzielczości 6400 DPI i możliwości programowego zwiększenia tej wartości do 12000 DPI. W „arsenale” modelu znajdziemy dość typowy zestaw 4 przycisków, a także jeden dodatkowy przełącznik trybu DPI umieszczony na dole obudowy. Jako przełączniki przyciskowe służą niezawodne przełączniki Omron o zasobach do 60 milionów kliknięć.W trybie autonomicznym wbudowany akumulator zapewnia do 110 godzin ciągłej pracy, a 10-minutowe ładowanie wystarcza na 7 godzin bawić się.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI Clutch GM31 Lightweight Wireless
Wszystkie ceny 14 →MSI Clutch GM31 lekka bezprzewodowa mysz do gier czujnik optyczny 12000 dp | 270 zł |
MSI Clutch GM31 - mouse - 2.4 GHz - Myszy - Optyczny - 6 - Czarny | 364 zł |
MSI Clutch GM31 Lightweight Wireless MY-G-MSI-022 | 279 zł |
Mysz MSI GM31 Lightweight Wireless | 270 zł |
Mysz MSI GM31 Lightweight Wireless | 270 zł |