MSI Clutch GM11 (S12-0401730-CLA)
Wideo 16Zdjęcia 10 |
MSI Clutch GM11 |
|
Niedroga i elegancka pełnowymiarowa mysz do gier z wysokiej jakości czujnikiem optycznym UHD, wytrzymałymi przełącznikami mechanicznymi, sterowaniem diodami LED RGB Mystic Light Sync firmy MSI i połączeniem kablowym USB. Całość umieszczono w stylowej czarnej plastikowej obudowie o symetrycznej konstrukcji, zoptymalizowanej pod kątem obsługi przez osoby praworęczne (dwa przyciski po lewej stronie).
Jest pozycjonowany jako model w podstawowej półki cenowej, odpowiedni dla graczy z dużymi / średnimi dłońmi. Wygodny podczas korzystania z uchwytów na dłoń i palce. MSI Clutch GM11 obsługuje pięć naciśnięć przycisków (lewy, prawy, dwa przyciski boczne, przycisk przełączania czułości) oraz obrót / naciśnięcie kółka przewijania. Przyciski LMB i RMB wykorzystują wytrzymałe japońskie przełączniki Omron z zasobem co najmniej 10 milionów naciśnięć.
Czujnik optyczny PixArt 3325 zapewnia imponującą rozdzielczość (do 5000 dpi), którą można zmieniać w locie za pomocą dedykowanego przycisku umieszczonego pod gumowanym kółkiem przewijania. Odpowiednio skonfigurowany model jest w stanie zaspokoić potrzeby zdecydowanej większości graczy dowolnego popularnego gatunku (FPS, MOBA, RPG, RTS). Nadaje się do prac wymagających dokładnego pozycjonowania kursora w aplikacjach do tworzenia i przetwarzania grafiki wektorowej lub rastrowej, modeli 3D, treści multimedialnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI Clutch GM11
Wszystkie ceny 35 →Msi Computers Clutch GM11 Mysz Biały CLUTCH GM11 WHITE | 177 zł |
Mysz komputerowa MSI Clutch GM11 RGB USB Czarna (S12-0401650-CLA) | 129 zł |
MSI Clutch GM11 - mouse - USB - white - Myszy - Optyczny - 6 - Bia?y | 154 zł |
MSI Mysz Przewodowa Clutch GM11 UMMSIRPG0000004 | 129 zł |
MSI Clutch GM11 WHITE MY-G-MSI-020 | 129 zł |