Igrovoy podkładka Gembird MP-GAMEPRO-L
Zdjęcia 9 |
Gembird MP-GAMEPRO-L |
|
Duża podkładka gamingowa z tkaniny w dużym rozmiarze z elastycznym podkładem z pianki. Różni się demokratycznym kosztem, jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony dla entuzjastów gier oszczędnych, e-sportowców i zwykłych miłośników gier na PC. Idealny dla użytkowników, którzy wolą opierać całą rękę na dywanie niż na stole. Duży rozmiar (450x400 mm) i imponująca powierzchnia (18 dm2) podkładki Gembird MP-GAMEPRO-L pozwala na wykonywanie ruchów amplitudowych za pomocą myszy, nie ograniczając gracza w jego metodach pracy z manipulatorem.
Powierzchnia robocza akcesorium jest wykonana z odpornej na zużycie syntetycznej, niestrzępiącej się tkaniny o gęstym splocie. Zapewnia doskonałą dokładność pozycjonowania dla wszystkich typów czujników optycznych/laserowych i gwarantuje pełną kontrolę nad ruchem kursora bez zatrzymywania się lub przyklejania. Podstawą tego modelu jest elastyczna guma porowata o wysokiej gęstości o grubości 3 mm. Wykazuje wygodną amortyzację i doskonałą przyczepność na laminowanej/lakierowanej/szklanej powierzchni każdego blatu. Odporna na ścieranie krawędź szwów zapewnia długą żywotność.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Kup Gembird MP-GAMEPRO-L
Wszystkie ceny 16 →GEMBIRD podkładka pod mysz czarna 400 x 450 mm antypoślizgowy spód MP-GAME | 16 zł |
Gembird Podkładka pod mysz MP-GAMEPRO-L Gaming AMGEMF000000009 | 23 zł |
Podkładka GEMBIRD Mp-GamePro-L | 16 zł |
Gembird Podkładka pod mysz MP-GAMEPRO-L Gaming 39703 | 20 zł |
GEMBIRD MP-GAMEPRO-L Gembird podkładka pod mysz GAMEPRO, gaming, rozmiar L | 39 zł |
Modyfikacje Gembird MP-GAMEPRO-L
Ceny na Gembird MP-GAMEPRO-L |
---|---|---|---|---|
Gembird MP-GAMEPRO-S | od 8 zł | 12 oferty | ||
Gembird MP-GAMEPRO-M | od 9 zł | 17 oferty | ||
Gembird MP-GAMEPRO-L | od 15 zł | 16 oferty | ||
Gembird MP-GAMEPRO-XL | od 26 zł | 8 oferty |