Ceny na Gembird MP-GAMEPRO-L
Zdjęcia 9 | od 15 do 42 zł Duża podkładka gamingowa z tkaniny w dużym rozmiarze z elastycznym podkładem z pianki. Różni się demokratycznym kosztem, jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony dla entuzjastów gier oszczędnych, e-sportowców i zwykłych miłośników gier na PC. Idealny dla użytkowników, którzy wolą opierać całą rękę na dywanie niż na stole. Duży rozmiar (450x400 mm) i imponująca powierzchnia (18 dm2) podkładki Gembird MP-GAMEPRO-L pozwala na wykonywanie ruchów amplitudowych za pomocą myszy, nie ograniczając gracza w jego metodach pracy z manipulatorem. Powierzchnia robocza akcesorium jest wykonana z odpornej na zużycie syntetycznej, niestrzępiącej się tkaniny o gęstym splocie. Zapewnia doskonałą dokładność pozycjonowania dla wszystkich typów czujników optycznych/laserowych i...gwarantuje pełną kontrolę nad ruchem kursora bez zatrzymywania się lub przyklejania. Podstawą tego modelu jest elastyczna guma porowata o wysokiej gęstości o grubości 3 mm. Wykazuje wygodną amortyzację i doskonałą przyczepność na laminowanej/lakierowanej/szklanej powierzchni każdego blatu. Odporna na ścieranie krawędź szwów zapewnia długą żywotność. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GEMBIRD podkładka pod mysz czarna 400 x 450 mm antypoślizgowy spód MP-GAME | 16 zł |
Gembird Podkładka pod mysz MP-GAMEPRO-L Gaming AMGEMF000000009 | 22 zł |
Podkładka GEMBIRD Mp-GamePro-L | 16 zł |
Gembird Podkładka pod mysz MP-GAMEPRO-L Gaming 39703 | 20 zł |
Podkładka GEMBIRD Mp-GamePro-L | 16 zł |
Gembird Podkładka pod mysz MP-GAMEPRO-L Gaming 39703 | 22 zł |
Podkładka pod mysz MP-GAMEPRO-L Gaming | 42 zł |
Podkładka GEMBIRD Mp-GamePro-L | 16 zł |
GEMBIRD MP-GAMEPRO-L Gembird podkładka pod mysz GAMEPRO, gaming, rozmiar L | 39 zł |
Podkładka pod mysz GEMBIRD MP-GAMEPRO-L | 19 zł |
Gembird MP-GAMEPRO-M Gaming mouse pad PRO, Large Black/Red, 400 x 450 x 3 | 19 zł |
Podkładka pod mysz GEMBIRD MP-GAMEPRO-L | 34 zł |
Podkładka pod mysz GEMBIRD gaming duża L | 17 zł |
Gembird MP-GAMEPRO-L Gaming mouse pad PRO, Large Black/Red, 400 x 450 x 3 | 17 zł |
Podkładka pod mysz GEMBIRD MP-GAMEPRO-L | 15 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!