MSI Clutch GM51 Lightweight
Wideo 12Zdjęcia 5 |
MSI Clutch GM51 Lightweight |
|
Przewodowa mysz komputerowa dla graczy z czujnikiem optycznym PixArt 3395, wbudowaną pamięcią, oświetleniem MSI Mystic Light Sync, elastycznym, wytrzymałym kablem FriXionFree oraz wzmocnionymi mechanicznymi przełącznikami przyciskowymi. Jest częścią linii myszy do gier MSI Clutch średniej klasy i jest pozycjonowana jako poważna broń, szczególnie w rękach doświadczonych graczy.
Bezprzewodowa mysz komputerowa MSI Clutch GM51 Lightweight Wireless bazuje na sensorze optycznym o maksymalnej rzeczywistej rozdzielczości 6400 DPI i możliwości programowego zwiększania tej wartości aż do 26 000 DPI. Sensor posiada przyspieszenie do 50 G i prędkość do 650 ips, co pozwala na wykonywanie dowolnych zwodów bez przeciągania i zacinania się. Ponadto posiada certyfikat zgodności z technologią opóźnienia wejściowego NVIDIA Reflex.
Takie funkcje powinny szczególnie spodobać się fanom szybkich strzelanek sieciowych w stylu Quake 3, Titanfall 2 i COD, w których każda milisekunda jest krytyczna. Oprócz czujnika musimy podkreślić kompaktowy korpus i lekki korpus ważący zaledwie 75 gramów, który dobrze nadaje się do różnych typów chwytów, w tym dłoni, palców i pazurów. Na bocznych ściankach koperty znajdują się specjalne wstawki o wzorze przypominającym romb, mające na celu poprawę pewności chwytu.
Układ sterowania obejmuje typowy zestaw kółka przewijania, 4 głównych przycisków (2 na górze, 2 z boku) oraz pomocniczy przełącznik trybu DPI umieszczony na dole manipulatora. Jako przełączniki przyciskowe stosowane są niezawodne przełączniki firmy Omron z zasobem do 60 milionów kliknięć.Przyciski są programowalne z możliwością zapisania kilku profili z różnymi kombinacjami klawiszy dla różnych gier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Kup MSI Clutch GM51 Lightweight
Wszystkie ceny 20 →MSI Clutch GM51 Lightweight S12-0402180-C54 | 244 zł |
MSI Clutch GM51 - mouse - USB 2.0 - Myszy - Optyczny - 6 - Czarny | 278 zł |
MSI Myszka Clutch GM51 Lightweight UMMSIRPG0000015 | 339 zł |
MSI Clutch GM51 Lightweight S12-0402180-C54 | 359 zł |
MSI Clutch GM51 Lightweight MY-G-MSI-030 | 339 zł |