Igrovoy podkładka MODECOM Volcano Meru (PMK-MC-VOLCANO-MERU)
Zdjęcia 11 |
MODECOM Volcano Meru |
|
Marka MODECOM oferuje matę do zabawy o imponujących wymiarach - 1200x600 mm przy grubości zaledwie 3 mm. Zapewnia niemal nieograniczoną swobodę ruchów i pozwala na intensywną rozgrywkę niezależnie od ustawień DPI myszy. A na tak dużym dywaniku zmieścisz nie tylko myszkę, ale też klawiaturę komputera, laptopa, słuchawki i ulubione napoje. Powłoka tkaniny kontrolnej o gładkiej powierzchni poprawia precyzję myszy i pomaga czujnikowi szybko śledzić nawet najmniejsze ruchy.
Jak większość gamingowych urządzeń, MODECOM Volcano Meru to raczej jasny model – na jego powierzchni znajduje się wzór z logo Volcano. Gumowana podstawa zapobiega ślizganiu się po stole i gwarantuje pewny chwyt na powierzchni. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i zszytych brzegów przedłuża żywotność dywanu. A powłoka tkaniny jest trwała i odporna na wilgoć: struktura materiału blokuje wchłanianie cieczy, dzięki czemu można ją łatwo wyczyścić z przypadkowo rozlanych napojów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MODECOM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MODECOM.
Kup MODECOM Volcano Meru
Wszystkie ceny 13 →MODECOM Podkładka pod mysz i klawiaturę Volcano Meru AMMCPK000000003 | 72 zł |
Podkładka MODECOM Volcano Meru XXL | 62 zł |
Modecom Volcano Meru MY-P-MOD-032 | 62 zł |
MODECOM Podkładka pod mysz i klawiaturę Volcano Meru 72598 | 78 zł |
Podkładka MODECOM Volcano Meru XXL | 62 zł |