Endgame Gear XM1 RGB
Wideo 17Zdjęcia 57 |
Endgame Gear XM1 RGB |
|
Stylowa mysz do gier, ubrana w przezroczystą obudowę z jasnym wbudowanym oświetleniem RGB z efektami. Dzięki 14 diodom LED kółko przewijania, logo i dedykowany obszar na spodzie myszy mogą być podświetlone nawet w 16,7 milionach kolorów. W sumie jest pięć trybów świecenia z różnymi efektami i czterema poziomami jasności. Sercem myszy Endgame Gear XM1 RGB jest sensor optyczny PixArt 3389, który pozwala na regulację rozdzielczości w zakresie 50 - 16000 DPI.
Jednocześnie urządzenie stabilnie rejestruje ruchy nawet przy ekstremalnie ostrych przyspieszeniach do 50 G i prędkościach ruchu do 450 ips. Jeśli chodzi o przyciski, ten „gryzoń” ma wszystko wyjątkowo standardowe: dwa przyciski główne, dwa przyciski boczne oraz przełącznik poziomu DPI umieszczony na dole obudowy. Jednocześnie główne przyciski są wyposażone w przełączniki Kailh GM 4.0, które zapewniają zasób 60 milionów kliknięć. Model posiada również wymienne nóżki. Ale interfejs do podłączenia do komputera PC lub laptopa to wyłącznie przewodowy USB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Endgame Gear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Endgame Gear.
Kup Endgame Gear XM1 RGB
Wszystkie ceny 9 →Endgame Gear XM1 RGB Gaming Maus - Dark Reflex EGG-XM1RGB-DR | 335 zł |
Endgame Gear XM1 RGB - White - Myszka do gier - Optyczny - 5 - Bia?y z RGB | 299 zł |
Mysz Endgame Gear XM1 (EGG-XM1RGB-WHT) | 299 zł |
Mysz Endgame Gear XM1 RGB Black | 268 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Endgame Gear XM1 RGB Mysz Gamingowa - czarny - PACZKOM | 348 zł |